Cinema City Pardubice

Cinema City Pardubice

Cinema City Pardubice je multikino umístěné v objektu Palác Pardubice. Bylo otevřeno v roce 2009 v nákupním centru Palác Pardubice. Multiplex se skládá z 8 plně klimatizovaných sálů.

Vychutnat si maximální filmový zážitek Vám dopřejí pohodlné sedačky ve všech sálech. Kombinace vysoké opěrky hlavy a vhodně tvarovaného sedadla ve vyvolávají pocit pohodlí.

Po celou dobu návštěvy jsou k dispozici zaměstnanci, kteří rádi pomohou a poradí, ať už s nákupem lístků, výběrem občerstvení, či usazením na místa.

Cinema City (Cinestar Pardubice) využívá kvalitní projekční techniku, která zaručuje ostrý a jasný obraz. Ve spojení s vynikající zvukovou technikou Dolby audio systém s křišťálově čistým a dobře vyváženým zvukem poskytují dokonalý filmový zážitek.

Cinema City Pardubice – informace pro návštěvníky

Vítejte! Palác Pardubice je velké multikino v Pardubicích.

Cinema City Pardubice je přístupné veřejnosti.

Otevírací doba a vstupné: Doporučuje se předem zkontrolovat aktuální otevírací dobu a ceny vstupného na oficiálních webových stránkách. Odkaz na oficiální stránky naleznete na konci článku.

Pamatujte, že informace se mohou časem měnit, proto je dobré si před návštěvou zkontrolovat aktuální informace. Doufám, že si svou návštěvu užijete a odvezete si z ní spoustu krásných zážitků!

Foto ŠJů licence CC.

Užitečné odkazy

Oficiální stránky a další informace zde Cinema City Pardubice.

Chci jinam

Chcete navštívit jiné akce nebo památky v Pardubickém kraji? Zkuste to zde památky v Pardubickém kraji.

Sdílejte na:
Posted in Pardubický kraj and tagged .