Hudební festival Hrady CZ Castle CZ

Hudební festival Hrady CZ Castle CZ

Hudební festival Hrady CZ Castle CZ je český hudební festival, který se koná na různých historických hradech a zámcích po celé České republice. Festival začíná 14.7. na hradě Točník a končí 2.9. na Bezdězu.

Například v roce 2023 se festival konal na hradech: Bezděz, Kunětická hora, Točník, Švihov, Rožmberk, Bouzov, Veveří a Hradec nad Moravicí. Festival kombinuje hudební vystoupení různých žánrů s unikátní atmosférou historických míst.

Hudební festival Hrady CZ Castle CZ – popis:

Festival Hrady CZ se stal velmi populárním mezi milovníky hudby a kultury. Každý rok přitahuje tisíce návštěvníků, kteří se sjíždějí do různých lokalit po celé České republice, aby si užili koncerty a další kulturní akce.

Na festivalu se objevují různé hudební žánry, jako je rock, pop, elektronická hudba, folk, indie, jazz a další. Program festivalu zahrnuje vystoupení jak českých, tak zahraničních hudebníků a kapel.

V roce 2023 na festivalu účinkovali: Anna K., Cocotte Minute, Dymytry, Gaia Mesiah, skupina Kabát, Kryštov, Michal Hrůza, Mirai, No Name, skupina Wanastowi Vjecy a další.

Hudba však není jedinou součástí festivalu. Hudební festival Hrady CZ Castle CZ také nabízí doprovodný program, jako jsou divadelní představení, výstavy, workshopy, gastronomické zážitky a prohlídky historických památek.

Festival se tak snaží propojit hudbu s kulturním dědictvím České republiky.

Pokud máte zájem o účast na festivalu Hrady CZ, doporučuji sledovat oficiální webové stránky festivalu nebo sociální média, kde se dozvíte aktuální informace o připravovaném ročníku, line-upu umělců a prodeji vstupenek.

Hudební festival Hrady CZ Castle CZ

Užitečné odkazy:

Oficiální stránky a další informace zde https://www.hradycz.cz/.

Chci jinam:

Chcete navštívit jinou akci? Zkuste to zde Akce v České republice.

Sdílejte na:
Posted in Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královehradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj and tagged , .