640px Overview of Sikland in Zvole Zdar nad Sazavou District

Šikland – zábavní park pro děti

Šikland zábavní park pro děti se nachází u obce Zvole nad Pernštejnem v okrese Žďár nad Sázavou.

V Šiklandu najdete mnoho atrakcí pro celou rodinu. Mezi nejpopulárnější patří například **Šiklův mlýn** s westernovým městečkem, **Motorsport military offroad areál** a **Strašidelný zámek Draxmoor** v Dolní Rožínce ¹.

Vstupné do parku se pohybuje od **150 Kč** za dospělého v základní dny do **360 Kč** za dospělého v nejvytíženější dny. Děti do 100 cm mají vstup zdarma a děti od 100 do 140 cm platí **150 Kč** v základní dny a **220 Kč** v nejvytíženější dny. Rodinné vstupné pro 2 dospělé osoby a 2 děti stojí **999 Kč** ¹.

Otevírací doba parku je NONSTOP v červenci a srpnu s programem každý den kromě pondělí. V září až červnu je park uzavřen pro veřejnost a je otevřen pouze v době konání zážitkových pobytů nebo mimořádných akcí ².

Pokud jedete z Brna, můžete se tam dostat po silnici 385 do obce Dolní Rožínka (Draxmoor), poté odbočit na silnici 36042 směr Blažkov až do Šiklova mlýna. Pokud jedete z Prahy, můžete se tam dostat po dálnici D1, na výjezdu 141 sjet na silnici 602 směr Velké Meziříčí, poté pokračovat po silnic 360 směr Křižanov až do Šiklova mlýna.

(2) O Šiklandu https://www.sikland.cz/o-siklandu/.
(3) Westernové městečko Šiklův mlýn – https://www.sikland.cz/o-siklandu/sikluv-mlyn/.

Sdílejte na:
Posted in Olomoucký kraj, Kraj Vysočina and tagged , .