Aquapark Kohoutovice Brno

Aquapark Kohoutovice Brno

Aquapark Kohoutovice Brno je moderní vodní park nacházející se v brněnské čtvrti Kohoutovice ve městě Brno v Jihomoravském kraji, v České republice. Tento aquapark je oblíbeným místem pro vodní zábavu a relaxaci. Aquapark Kohoutovice Brno je vhodný pro rodiny s dětmi i plavce.

Aquapark Kohoutovice Brno – atrakce a vybavení

V areálu Aquaparku Kohoutovice najdete širokou škálu vodních atrakcí a aktivit pro návštěvníky všech věkových skupin. Hlavní bazén je vhodný pro plavání a vodní sporty. K dispozici jsou také různé tobogány, skluzavky a vodní atrakce pro děti i dospělé. Venkovní bazény nabízejí možnost osvěžení a relaxace za pěkného počasí.

Aquapark Kohoutovice disponuje také saunovým světem, kde si návštěvníci mohou vychutnat saunování a odpočinek. Nabízí různé druhy saun, od tradičních finských saun po parní lázně a infrasaunu. Pro zvýšení komfortu je zde k dispozici i relaxační zóna a masáže.

Aquapark Kohoutovice Brno – stravování fittness

Pro sportovní nadšence je v aquaparku k dispozici fitness centrum a plavecký bazén s výběrem vodních aktivit jako aqua aerobik nebo plavecké kurzy. Dále jsou zde také venkovní sportovní areály pro volejbal, fotbal a plážový volejbal.

Aquapark Kohoutovice nabízí i možnost stravování ve svých restauracích, kavárnách a bufetech, kde si návštěvníci mohou pochutnat na různých pokrmech a občerstvení.

Celkově je Aquapark Kohoutovice populárním místem pro vodní zábavu, relaxaci a sportovní aktivity v Brně. Je ideální pro rodinné výlety, rekreaci nebo relaxaci po náročném dni.

Užitečné odkazy

Oficiální stránky a další informace zde https://aquapark.starez.cz/.

Chci jinam

Chcete navštívit jiné atrakce v Jihomoravském kraji? Zkuste to zde památky ve Jihomoravském kraji.

Sdílejte na:
Posted in Jihomoravský kraj and tagged .